Vitae.lv

Vasaras akadēmija

No 1. līdz 3.jūlijam Amatas novada Drabešos risinājās Vitae Vasaras akadēmija “21.gadsimta prasmes 21.gadsimta mācību stundā”.

Vasaras akadēmiju, kas notika Drabešu Jaunajā pamatskolā (DJP), organizēja Mūžizglītības un kultūras institūts “Vitae” sadarbībā ar Amatas novada pašvaldību.

Akadēmijā piedalījās vairāk nekā 80 izglītības darbinieku no visas Latvijas – direktori, vietnieki, metodiķi un pedagogi.

Pasākumu atklāja LR izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska. Veiksmi dalībniekiem atklāšanā novēlēja arī Amatas novada domes priekšsēdētāja Elita Eglīte, DJP direktore Kristīne Paisuma un Mūžizglītības un kultūras institūta “Vitae” valdes priekšsēdētājs Uldis Dūmiņš.

Vasaras akadēmijas atklāšanas nodarbību “21.gadsimta prasmes 21.gadsimta mācību stundā” vadīja “Vitae” dibinātājs, lektors un izglītības konsultants Rolands Ozols.

Piedaloties arī ministrei, akadēmijas dalībnieki iesaistījās profesionālās pilnveides programmu nodarbībās, bet pirmās dienas noslēgumā bija iespēja piedalīties sarunu šovā “Kļūda ir lielisks skolotājs”, ekskursijā izzināt senatnīgo Āraišu apkārtni vai doties nūjot.

Akadēmijas turpinājumā dalībnieki apguva trīs profesionālās pilnveides programmas, kā arī varēja izvēlēties no 16 dažādām darbnīcām.