Vitae.lv

The Force of FOrSE

The Force of FOrSE

The Force of FOrSE

Aicinām uz starptautisku hibrīdkonferenci “The Force of the FORSE” (notiks klātienē un paralēli tiešsaistē) 2022. gada 27. aprīlī no 9.00 līdz 14.30  par pašvadītas mācīšanās paņēmieniem skolēnu un studentu uzņēmēja domāšanas veicināšanai un iekšējās harmonijas sasniegšanai.

Konferences mērķauditorija ir pedagogi, kurus interesē kā attīstīt uzņēmēja spējas skolēniem un studentiem.

Reģistrēšanās konferenceihttps://forms.gle/aDUh9s3tcbJrVt3j6

Sertifikāti par piedalīšanos konferencē tiks nodrošināti elektroniski.

Konference klātienē notiks RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē, Zunda krastmalā 10, Rīgā, 2022. gada 27. aprīlī (klātienes dalībniekiem tiek nodrošināta ēdināšana).

Tie kolēģi, kuri nevarēs piedalīties konferencē klātienē, pēc reģistrācijas saņems Zoom saiti.

Konferencē ir paredzēts jauns praktiskā darba formāts, ko piedāvā kolēģe no Zviedrijas. Konference notiks angļu valodā ar tulkojumu uz latviešu valodu.

 Konferences organizatori ir Mūžizglītības un kultūras institūts „Vitae” un Rīgas Tehniskā universitāte. Konferences tēma ir Erasmus+ projekta FOrSE (Framework for Organising Studies Entrepreneurially) ietvaros pētīti un praktizēti pašvadītas mācīšanās paņēmieni skolēnu un studentu uzņēmēja domāšanas veicināšanai un harmonijas sasniegšanai starp viņu iekšējo un ārējo pasauli, lai gūtu panākumus un justos laimīgi mainīgajā realitātē. Projekts tika īstenots Zviedrijā, Somijā un Latvijā.

 

Konferences darba kārtība.