Vitae.lv

Seminārs par vērtēšanas filozofijas maiņu

Seminārs par vērtēšanas filozofijas maiņu

Seminārs par vērtēšanas filozofijas maiņu

30. martā norisinājās bezmaksas tiešsaistes seminārs par skolēnu mācību sasniegumu vērtēšanas filozofijas maiņu “Vērtēšanas filozofijas maiņa: ko, kā un kādēļ turpmāk vērtēsim?”

Tika aplūkoti jautājumi, vai atzīme ir gana iedarbīgs un ilgtspējīgs rīks skolēnu motivēšanai? Kādas ir galvenās izmaiņas skolēnu mācību sasniegumu vērtēšanā šajā mācību gadā? Kā jauno vērtēšanas pieeju veiksmīgi iedzīvināt praksē un kā pārbaudīt, ka tā patiešām darbojas?
Seminārā pilnveidotā mācību satura un jaunās pieejas kontekstā tika analizēta akcentu maiņa vērtēšanā, kā arī kompleksu sasniedzamo rezultātu, kas sevī ietver gan zināšanas, gan prasmes un vērtības, nepieciešamība un ar to saistītā vērtēšanas filozofijas maiņa.

Nodarbību vadīja Andžela Sokolova, Mūžizglītības un kultūras institūta “Vitae” lektore un padomes locekle, Mārupes Valsts ģimnāzijas direktora vietniece izglītības jomā.

Semināra video ieraksts un prezentācija ir pieejama mūsu mājas lapā.

Lai apgūtu šo tēmu padziļināti, piedāvājam 6 stundu profesionālās pilnveides kursus 8., 9. aprīlī: spied šeit, lai uzzinātu vairāk un pieteiktos!

Kurss pieejams arī individuāli izglītības iestādēm.