Vitae.lv

Jaunumi

Notiks VITAE biedru Vasaras akadēmija

Notiks VITAE biedru Vasaras akadēmija

  1. gada 25. un 26. jūnijā Drabešu Jaunajā pamatskolā notiks „Mūžizglītības un kultūras institūta VITAE” biedru Vasaras akadēmija „Pašvadīta mācīšanās pilsoniskās sabiedrības kontekstā”, kas notiek Sabiedrības integrācijas fonda projekta „Kompleksi pasākumi „Mūžizglītības un kultūras institūta VITAE” darbības stiprināšanai” (Nr. 2019.LV/NVOF/DAP/057/41) ietvaros.

Pasākumā biedrības dibinātājs un izglītības eksperts Rolands Ozols vadīs nodarbību par tēmu „Pašvadīta mācīšanās pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgai izaugsmei un dzīves meistarībai”.

Kā aicinātie viesi piedalīsies divu NVO pārstāvji – Kristīne Zonberga no Latvijas Pilsoniskās alianses un Inga Vanaga no Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības, kas ar „Vitae” biedriem un sadarbības partneriem dalīsies pieredzē par līdzdalību un pilsoniskās sabiedrības aktivitātēm, kā arī kopīgi diskutēs par tēmu „Nevalstisko organizāciju darbība pilsoniskuma veicināšanai un interešu aizstāvībai”.

Pasākumu ar izziņas pilnu nodarbību „Izglītība, metakognitivitāte un domāšanas 8 pīlāri” bagātinās profesore Karine Oganisjana, bet lektors un izaugsmes treneris Aivars Dresmanis vadīs nodarbību par dažādiem metakognitivitātes aspektiem NVO darbībā.

Savu dalību ir apstiprinājuši 44 dalībnieki – biedrības VITAE biedri un sadarbības partneri.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Detalizētu pasākumu programmu skatīt šeit.